Kilimo valymas

Išvalomas ne tik paviršius, tačiau ir nematomas purvas, labiausiai kenkiantis Jūsų sveikatai bei kilimo išvaizdai. Džiaukitės kilimu, kuris, tinkamai išvalytas, bus nuostabus ne tik kaip kambario aksesuaras, tačau ir kaip miela vietelė prisėsti su draugais ar žaisti su vaikais – švara pasirūpinsime mes!

Kilimo sausas giluminis valymas atliekamas pasitelkiant naujosios kartos profesionalią, šveicarišką techniką su vibraciniu antgaliu. Ši technika pašalina iki 99% dulkių, dulkių erkučių, purvo, smėlio bei kitų nešvarumų iš kilimo vidaus ir išorės.

Po sauso giluminio valymo galima atlikti šlapią valymą, kuris pradedamas nuo specialaus (nealergizuojančio) šampūno, maišyto su vandeniu, purškimo ant kilimo. Šis tirpalas ištrinamas specialiu šepečiu ir paliekamas 5min siekiant sukelti šampūno cheminę reakciją su purvu. Atlikus visus šiuos veiksmus, kilimas sausinamas su specialia, profesionalia šlapio valymo technika, kuri ištraukia iki 90% drėgmės ir purvo.

Kilimo džiūvimo procesas greitas bei nereikalaujantis jokių papildomų pastangų. Papildomos džiovinimo (nenatūralios) technikos nenaudojamos siekiant nepakenti kilimo audinio tekstūrai.

Galime kilimus paimti iš Jūsų namų, išsivežti juos valyti į specialias tam pritaikytas patalpas ir grąžinti juos išvalytus ir pilnai išdžiovintus.

Paslaugos kaina: Paspauskite ČIA

 

Informacija telefonu

Turite klausimų? Norite užsakyti paslaugas? Nerandate Jums aktualios informacijos?

Skambinkite telefonu

8 632 63 663

         ir

8 633 55 233

Užsakymas internetu

Nuo šiol dar patogesnis ir spartesnis valymo paslaugų užsakymas internetu.

Išmėginkite jau dabar!

Paslaugų užsakymas internetu

„Švaros Spektras“ - kokybiškos ir greitos valymo paslaugos. 

Karjera

Mes nuolat ieškome iniciatyvių, darbščių bei atsakingų žmonių į savo komandą. 

Prisijunk prie komandos!

Klientų atsiliepimai

Lina - 2015-07-14

Tikrai patenkinta ir darbu ir aptarnavimu. Mandagūs berniukai, tikrai kreipsiuosi ateityje.Visi atsiliepimai

Facebook draugai