„Švaros Spektro“ komanda dirba tik su aukščiausios kokybės profesionalia šveicariška technika, kuri leidžia pasiekti geriausių rezultatų! Specialus vibracinis antgalis sauso valymo metu pašalina iki 99% dulkių, dulkių erkučių, purvo, smėlio, negyvų odos ląstelių bei kitų nešvarumų iš valomo baldo ar audiminės dangos.

 

Kilimų valymas –  Kilimas ar kiliminė danga  valoma dviem etapais: sausu giluminiu valymu ir stipriu (pagal poreikį) cheminiu plovimu. Patyrusių specialistų komanda chemiškai išvalo vilnonius ir sintetinius kilimus. Naudojame itin pažangią technologiją bei efektyvias cheminio valymo priemones. Specialia technika kilimas sudrėkinamas valymo priemone, ištrinamas ir maksimaliai išsausinamas.  Džiaukitės kilimu, kuris, tinkamai išvalytas, bus nuostabus ne tik kaip kambario aksesuaras, tačau ir kaip miela vietelė prisėsti su draugais ar žaisti su vaikais – švara pasirūpinsime mes! Klientui lieka tik įsitikinti ar kilimo gamintojai nurodo, jog kilimą galima plauti. Siekdami užtikrinti visapusišką Jūsų patogumą, mes patys atvažiuosime, pasiimsime kilimą ir vėliau jau chemiškai išvalytą atvešime. Be to, Jūsų patogumui galime kilimą impregnuoti, taip jį apsaugant nuo naujų dėmių įsisenėjimo.

 

Čiužinio valymas – Sausu giluminiu būdu iš čiužinio pašalinamas purvas, dulkių erkutės, pleiskanos ir kiti nešvarumai – juk miegodami privalote jaustis saugūs bei tinkamai pailsėti. Neleiskite nešvarumams miegoti kartu su Jumis, kenkti miego kokybei bei Jūsų sveikatai. Šis valymas itin rekomenduojamas jautresniems, nuo alergijų kenčiantiems, dirgią odą turintiems asmenims. Be to, čiužinio valymas tiesiog būtinas siekiant apsaugoti mažuosius nuo nepageidaujamų susirgimų!

 

Kiliminės dangos valymas  sausas gilumis ir profesionalus šlapias valymas su sausinimu  Pamirškite nemalonumus mėginant susitarti su dulkių siurbliu – „Švaros spektras“ tai padarys už Jus, tad nebereiks vargti, stengiantis išvalyti kiekvieną namų kampelį bei išsiraizgioti iš laidų gausybės... Be to, profesionalus kiliminės dangos valymas pradžiugins tikra švara bei kokybe, bus pašalinta iki 99 % dulkių bei kitų nešvarumų, o tai reiškia ne tik švaresnę, saugesnę, bet ir šviesesnę aplinką!

 

Sofos valymas – įvairios dėmės, atsiradusios nuo išlaistytų skysčių, purvo pėdsakai nuo augintinio ar naturalus baldo patamsėjimas nuo kasdienio naudojimo, paslepia Jūsų taip ilgai rinktos sofos grožį... Tačiau yra išeitis – profesionalus, aukštos kokybės valymas sugrąžins buvusią išvaizdą, malonų kvapą bei nudžiugins giliausių audinio sluoksnių švara!

 

Baldų valymas sausas gilumis ir profesionalus šlapias valymas su sausinimu  Pamirškite nemalonumus mėginant susitarti su dulkių siurbliu – „Švaros spektras“ tai padarys už Jus, tad nebereiks vargti, stengiantis išvalyti kiekvieną namų kampelį bei išsiraizgioti iš laidų gausybės... Be to, profesionalus kiliminės dangos valymas pradžiugins tikra švara bei kokybe, bus pašalinta iki 99 % dulkių bei kitų nešvarumų, o tai reiškia ne tik švaresnę, saugesnę, bet ir šviesesnę aplinką!

 

Kampo valymas – kampas toks praktiškas ir patogus, jog dažnai tampa vienu dažniausiai naudojamų baldų namuose ar darbo vietoje. Tačiau dažnas naudojimas reiškia ir greitą nešvarumų prisikaupimą – leiskite mums juos pašalinti! Įvairių dėmių, kvapų bei pasislėpusių nešvarumų pašalinimas mėgstamą baldą prikels naujam tarnavimui.

 

Odinių baldų valymas – prabanga bei patogumas – štai ką simbolizuoja odiniai baldai, tačiau šitaip prabilti jiems leidžia tik tinkama priežiūra bei švara. Specialus šampūnas, išstrinimas šepečiu, nusausinamas naujos kartos mikropluošto šluoste bei impregnavimas išskirtiniu vašku pamaitins odą, suteiks jai blizgesį, malonų kvapą.  Be to, naudojami preparatai apsaugo baldą nuo išsausėjimo ir odos skeldėjimo, tad mėgiamu baldu galėsite džiaugtis dar ilgiau, nes baldas įgauną apsauginį sluoksį.

 

Langų valymas – sertifikuotos priemonės garantuoja 100% efektyvumą, o patyrę „Švaros Spektro“ konsultantai – šaunų aptarnavimą bei nemalonaus, dažnai varginančio ar net baimę keliančio darbo atlikimą. Palikite rūpesčius mums – išorinio pasaulio grožis jau laukia Jūsų!

 

Automobilio salono valymas – automobilis dažnai tampa antraisiais namais, kuriuose ne tik keliaujame, tačiau ir šnekučiuojamės, užkandžiaujame ar net keleivio sėdynėje nusnaudžiame... Taigi, automobilio aplinka tokia pat svarbi kaip ir namų, juolab,  gatvių dulkės labai greitai nusėda bei pasislepia sėdynių pamušaluose. Siūlome automobilio vidaus bei išorės valymus, kurie padės keliauti švariau bei jaustis jaukiau!

 

Kasdieniniai, periodiniai valymai - Periodinės valymo paslaugos Jūsų biurui, darbe ar namuose. Pasirinktomis dienomis ir valandomis atvyksime pas Jus ir atliksime valymo darbus. Periodiškai galime išsiurbti kilimines dangas, pakeisti kilimėlius, išnešti šiukšles, nuvalyti paviršius, dušus, kriaukles, tualetus.

 

Higienos prekių tiekimas - tiekiame visas švaros ir higienos priemones (muilas, popieriniai rankšluosčiai ir t.t.).

 

Drabužių valymas - tikrai kiekvienas turime drabužių ar tekstilės gaminių , kurių negalima skalbti skalbyklėje, dabar sūlome ir cheminį audinių valymą ,  drabužių ir tekstilės gaminių sauso ekologiško cheminio valymas naujais ekologiškais skiedikliais nenaudojant perchloretileno, drėgno valymo, džiovinimo, lyginimo paslaugos.

Kainininke galite rasti daugiau mūsų teikiamų paslaugų.

 

Informacija telefonu

Turite klausimų? Norite užsakyti paslaugas? Nerandate Jums aktualios informacijos?

Skambinkite telefonu

8 632 63 663

         ir

8 633 55 233

Užsakymas internetu

Nuo šiol dar patogesnis ir spartesnis valymo paslaugų užsakymas internetu.

Išmėginkite jau dabar!

Paslaugų užsakymas internetu

„Švaros Spektras“ - kokybiškos ir greitos valymo paslaugos. 

Karjera

Mes nuolat ieškome iniciatyvių, darbščių bei atsakingų žmonių į savo komandą. 

Prisijunk prie komandos!

Klientų atsiliepimai

Lina - 2015-07-14

Tikrai patenkinta ir darbu ir aptarnavimu. Mandagūs berniukai, tikrai kreipsiuosi ateityje.Visi atsiliepimai

Facebook draugai